Strona główna / O nas

o nas

Galeria Pod Topolami jest pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym, zlokalizowanym w ścisłym centrum Zielonej Góry (ul. Pod Topolami 4), w odległości 20m od pięknego Deptaku, 50m od głównej arterii miasta i serca dzielnicy administracyjno-biurowej – ul. Boh. Westerplatte, w pobliżu Ratusza, Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego, Lubuskiego Urzędu Skarbowego, ZUS-u, Dworca Głównego PKP, Dworca Autobusowego, gmachów Muzeum Ziemi Lubuskiej i Teatru Lubuskiego.

Na klienta zmotoryzowanego, czeka tu wygodny parking podziemny. Wygodę zakupów w naszym obiekcie zapewniają ruchome schody oraz windy, a także ciekawe rozwiązania przestrzenne i funkcjonalne oraz klimatyzacja.
W Galerii Pod Topolami działa kilkadziesiąt sklepów, oferujących towar znanych polskich i zagranicznych marek. Znajdą tutaj Państwo szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, obuwia, biżuterii, art. wyposażenia wnętrz, prezentów oraz innych. Bogatą ofertę uzupełniają sklepy i punkty usługowe zlokalizowane na parterze budynku: POLOmarket – market spożywczy, PEPCO - market przemysłowo-odzieżowy, apteka, salonik prasowy, punkt sprzedaży telefonów fox.GSM oraz kantor. Po udanych zakupach, Restauracja ZjedzGO zaprasza na pyszne, domowe jedzenie na wagę, które trafi w każde gusta.

Galeria Pod Topolami - udane zakupy w sercu Zielonej Góry!


aktualne promocje

Galeria Pod Topolami to nowoczesny obiekt handlowy w centrum Zielonej Góry: trzy poziomy, kilkadziesiąt sklepów z polskimi i zagranicznymi markami. Zapraszamy na zakupy do klimatyzowanego obiektu wraz z parkingiem podziemnym.

starto nasaktualnościsklepypromocjedla najemcówpracakontakt