Strona główna / Aktualności

aktualności

Nowy sklep w Galerii Pod Topolami
01 03 2017
Jest nam bardzo miło poinformować, iż od połowy stycznia w Galerii Pod Topolami działa nowy sklep o nazwie "ElektroMiX". Oferuje on sprzęt RTV i AGD. Towar w nim sprzedawany pochodzi z niemieckich sieci handlowych.

Jest to sprzęt poekspozycyjny, powystawowy, pochodzący z końcówki serii lub nadwyżek magazynowych. Oferowany towar to przede wszystkim dobre jakościowo niemieckie marki, takie jak: Auna , SoundMaster, Klarsein, OneConcept. Z uwagi na fakt, że towar jest poekspozycyjny, można go nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet do 50% taniej od ceny rynkowej.Znajdą u nas Państwo m.in. kuchenki mikrofalowe, miksery, blendery, roboty kuchenne, czajniki, telewizory, gramofony, radia, głośniki i depilatory.

Serdecznie polecamy zakupy w sklepie ElektroMiX - jedynym takim w Zielonej Górze. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 19.00 oraz w soboty od 10.00 do 15.00.

Zachęcamy również do odwiedzin profilu sklepu na portalu Facebook.

ElektroMix
Galeria Pod Topolami
Tel. 507 779 012 lub 887 403 350
e-mail: elektromix@interia.pl

powrót

nasze sklepy

godziny otwarcia

Galeria Pod Topolami to nowoczesny obiekt handlowy w centrum Zielonej Góry: trzy poziomy, kilkadziesiąt sklepów z polskimi i zagranicznymi markami. Zapraszamy na zakupy do klimatyzowanego obiektu wraz z parkingiem podziemnym.

starto nasaktualnościsklepypromocjedla najemcówpracakontakt